ТЕЛЕКРИТИКА

аналіз українського медіапростору

Гривня впала до майже трирічного мінімуму щодо долара США – курс НБУ

| 0 comments

Національний банк України встановив на 3 листопада курс 28 гривень 58 копійок за долар, це на 13 копійок більше за офіційний курс на сьогодні.

Таким чином, долар оновив щодо гривні рекорд за останні 22 місяці. Найвищим офіційний курс був 26 лютого 2015 року, коли це значення на один день сягнуло абсолютного рекорду – 30 гривень 1 копійка за долар. За день до того курс НБУ становив 28 гривень 5 копійок, а вже 27 лютого – 27 гривень 76 копійок.

Також вищим за нинішнє значення курс був у другій половині січня 2018 року, тоді максимум становив 28 гривень 88 копійок за долар (курс на 23 січня 2018 року).

Тепер долар дійшов проти гривні до одного з рекордних значень в історії внаслідок поступового руху – зазвичай на п’ять-десять копійок на день.

За повідомленнями аналітиків сайту «Мінфін», 2 листопада на ринок із пропозицією долара виходили НБУ, «Ощадбанк» та «Укргазбанк», але їхніх спільних зусиль не вистачило для задоволення попиту на іноземну валюту.

Торги на міжбанківському валютному ринку завершилися на рівні 28 гривень 61–62,5 копійки за долар, свідчать дані Finance.ua.

Domain Names, Domains, Hosting        Web Hosting

коментарі: