ТЕЛЕКРИТИКА

аналіз українського медіапростору

29/09/2019
by MediaExpert
0 comments

НСЖУ закликає офіс Зеленського вибачитися за дії Мендель щодо журналістів Радіо Свобода

Національна спілка журналістів України закликає Офіс президента і речницю голови держави Юлію Мендель переглянути своє ставлення до ЗМІ і вибачитися за свої дії щодо журналістів Радіо Свобода.

«Прес-секретар президента не має права фізично перешкоджати роботі журналістів. Чи дружні обійми, чи відштовхування-відтягування – це не та поведінка, з якою журналісти мають миритися. Висловлюю солідарність із колегами з програми «Схеми: корупція в деталях» й американським журналістом Крістофером Міллером, який працює у Києві для Радіо Свобода», – написав у фейсбуці голова НСЖУ Сергій Томіленко.

«Національна спілка журналістів України звертається до Офісу президента і прес-секретаря президента Юлії Мендель із закликом переглянути ставлення до журналістів, вибачитися за некоректні заяви і прикрі ситуації, які трапилися. І головне, нова владна команда має будувати коректні стосунки із журналістами, визнаючи, що спілкування із незалежними медіа – це важливий обов’язок демократичної влади, відповідальної перед громадянами», – наголосив Томіленко.​

Журналіст Радіо Свобода Сергій Андрушко намагався напряму поставити запитання президентові Володимиру Зеленському і керівникові його офісу Андрію Богдану. Проте речниця президента й охорона не давали йому цього зробити – притримували його, заважаючи підійти до президента і керівника ОПУ.

 

Згодом Юлія Мендель заявила, що не відштовхувала журналіста, а намагалася не допустити в «особистий простір президента». Вона також заявила, що йдеться про питання безпеки «першої особи держави».

 

13 вересня на форумі YES речниця президента Юлія Мендель відтягнула журналіста Радіо Свобода Крістофера Міллера від Володимира Зеленського – перешкоджаючи йому поставити запитання президенту.

У відповідь на зауваження журналіста, що «це не так, як це має працювати», Мендель відповіла: «Так, саме для цього я тут працюю».

 

27/09/2019
by MediaExpert
0 comments

«Я зупиняла Андрушка, а не штовхала» – Мендель прокоментувала інцидент з журналістом «Схем»

Речниця президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель прокоментувала інцидент із журналістом проєкту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший» «Схеми» Сергієм Андрушком.

«Я не відштовхувала Сергія Андрушка. Не треба, будь ласка», – сказала вона в коментарі Радіо Свобода.

За словами Мендель, представники медіа намагалися потрапити в «особистий простір президента», що створювало загрозу його безпеці.

Вона також нагадала про випадок із замахом на добровольців Аміну Окуєву та Адама Осмаєва влітку 2017 року, коли кілер представився журналістом.

«Я тільки приїхала в США, ми виходимо, і там були медіа. Але я підійшла до охорони і сказала, що ми не даємо коментарів. І охорона мені сказала: якщо вони будуть кидатися, ми їх арештуємо. Це – нормальна цивілізована практика. Якщо ми кажемо ні – то ні. Ми сказали Сергієві ні. Людина на мене кидається, скільки він важить? І що мені робити? Як варіант, я можу впасти під ним і буде тоді картинка, що Сергій Андрушко побив прессекретаря президента», – каже речниця.

Аналогічну інформацію Мендель оприлюднила на своєму фейсбуці, стверджуючи, що «зупиняла» Андрушка, а не штовхала його.

 

«Він кидався просто. Так не роблять у цивілізованій країні. Ну що це за поведінка? Не можна приходити в особистий простір президента, ну серйозно, це ж безпека. Це з перша особа держави», – аргументує прессекретарка президента.

На питання Радіо Свобода, коли президент Зеленський планує дати пресконференцію з нагоди перших ста днів роботи на посаді, Мендель відповіла, що він почав повноцінно виконувати свої повноваження тільки наприкінці липня 2019 року. В цей період відбулися парламентські вибори, після яких було сформовано новий уряд.

«На це ми давали вже відповідь. Відповідь полягала в тому, що перші сто днів були неповноцінними, тому що людина просто не виконувала повноваження і не мала цих повноважень. Фактично, він вступив повністю в свої повноваження наприкінці липня – на початку серпня. Тобто показати якісь певні результати. Я думаю, що ми з вами люди і хочемо побачити всі результати, правильно? Зараз ці результати пішли. По результатах можна якось говорити. Якщо людина не мала можливості виконувати свої повноваження, то про що ми будемо говорити?» – аргументувала вона.

Після прибуття Володимира Зеленського до США речниця та охорона президента не давали журналісту «Схем» поставити питання – притримували його, заважаючи підійти до президента та керівника його Офісу.​

Журналісти «Схем» неодноразово намагались отримати коментар Андрія Богдана та Офісу президента стосовно фактів, викладених у розслідуванні. Зокрема, про те, що Богдан у 2013 році літав з Миколою Азаровим у Росію на перемови в переддень зупинки підписання угоди про асоціацію з ЄС. Але журналістам відмовляли в коментарях.

22/09/2019
by MediaExpert
0 comments

Журналістка Ярослава Куцай презентувала книжку репортажів про життя в Ісландії

Українська журналістка Ярослава Куцай презентувала свою книжку «Лабораторія Ісландія» на Форумі видавців у Львові. Це збірка репортажів, інтерв’ю з впливовими ісландськими політиками і бізнесменами, першими особами держави, науковцями, мешканцями Ісландії, які не лише люблять, але популяризують і захищають свій край.

«Коли я приїхала в Ісландію, то зрозуміла, що ісландцям як мешканцям острівної країни дуже важливо, що про них кажуть іноземці. Одразу запитують, що сподобалось в Ісландії. У відповідь постійно чують про неймовірну недоторканну природу, фантастичні ландшафти, льодовики, вулкани, але все одно вони це слухають з величезним задоволенням. У них є глибокий патріотизм. Для них важливі туристи, репутація своєї країни, і в це вони інвестують багато грошей. Я навчалась в університеті в Ісландії і дізналась цікаву річ, що отака самозаглибленість може бути і проблемою, про це є у моїй книжці. В ісландців, коли я туди приїхала у 2014 році, був величезний інтерес до України. Ісландці дійсно співчувають тому, що відбувається. Ісландцеві важко зрозуміти, як таке могло бути з такими миролюбивими українцями», – каже Ярослава Куцай.

Авторка пояснила назву книги «Лабораторія Ісландія».

«Ісландія у плані енергетики незалежна і зараз дилема, щоб цю енергію експортувати у сусідні країни, і це викликає протест серед захисників природи. Це така собі лабораторія. Ми мріємо в Україні про свою енергетичну незалежність, а у них вже вона є. І сьогодні виникає питання, як далі розвиватись, і ці їхні актуальні питання є й для всього людства», – говорить журналістка.

Ярослава Куцай у 2014 по 2016 жила у Рейк’явіку, навчаючись в університеті за спеціальністю «Довкілля та природні ресурси», і співпрацювала як позаштатний кореспондент з українськими ЗМІ й англомовними ісландськими журналами Iceland Review, Iceland Magazine і HA Magazine.

До цього працювала репортером програми «Час» на 5 каналі, прес-секретарем Національного екологічного центру України, писала статті для українського National Geographic. 

Була стипендіаткою імені імені Вацлава Гавела у 2016-2017 роках і стажувалась на Радіо Свобода.

 

 

19/09/2019
by MediaExpert
0 comments

Суд переніс засідання у справі Богдана проти журналістів «Схем»

Шевченківський районний суд Києва переніс підготовче засідання у справі щодо позову голови Офісу президента Андрія Богдана до журналістів програми розслідувань «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший») та Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Про це повідомив адвокат журналістів Радіо Свобода Анатолій Попов. Він пояснив, що не всі сторони процесу отримали відзив на позовну заяву Богдана, який був поданий Наталією Седлецькою. У зв’язку із цим суддя Ірина Фролова ухвалила рішення відкласти підготовче засідання у справі на 15 годину 1 жовтня. 

Перед засіданням адвокати Андрія Богдана просили суд заборонити ГО «Міжнародна антикорупційна асамблея» вести трансляцію. «У судовому процесі можуть бути розповсюджені відомості про особисте життя позивача», – зазначив адвокат Петро Поздняков, який представляє інтереси Андрія Богдана в суді.

Головуюча суддя Ірина Фролова не задовольнила заперечення адвокатів, зазначила, що процес буде відкритим і дозволила транслювати засідання. 

«Дивно, що така публічна особа як голова Офісу президента так боїться розголосу. Інформація про його особисте життя в суді точно не буде розголошуватися, натомість йдеться про інформацію, що має значення для суспільства і тому була оприлюднена журналістами», – прокоментував заперечення представників позивача адвокат Радіо Свобода Анатолій Попов. 

Він також зазначив, що Андрій Богдан «готує юридичні підстави для того, щоб не спілкуватися з журналістами в Україні». 

«В Офісі президента уже відкритим текстом говорять про те, що збираються «очищати четверту владу», очевидно, що інструментом цього обрано судові позови проти журналістів. Тим більше, рішеннями суду зручно прикривати своє небажання спілкуватися з журналістами-розслідувачами, і відповідати на їхні гострі питання. Журналісти «Схем» першими розповіли про бізнес Володимира Зеленського в Росії та випустили з десяток викривальних матеріалів про його команду і Богдана зокрема. Не дивно, що «Схеми» стали й одними з перших, яких голова офісу президента потягнув у суд для «очищення», – прокоментував позов адвокат Анатолій Попов.

У серпні голова Офісу президента Андрій Богдан подав позов проти «Схем» – позов від Богдана про захист честі і гідності надійшов до Шевченківського районного суду Києва 20 серпня. Відповідачами вказані головна редакторка «Схем» Наталка Седлецька та журналісти Максим Савчук і Валерія Єгошина, а також ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». 

У позовній заяві Андрій Богдан вимагає спростувати інформацію про свої перельоти, зокрема до Російської Федерації та щодо перетинання білоруської повітряної ділянки кордону. При цьому журналісти у матеріалі в квітні 2019 року відразу навели позицію Андрія Богдана: «Як почалася війна, то я туди не літав».

Андрій Богдан – у минулому особистий адвокат Ігоря Коломойського, який тепер є головою Офісу президента Володимира Зеленського.

Богдан неодноразово фігурував у розслідуваннях «Схем».

Журналісти розповідали про таємну зустріч Андрія Богдана з тодішнім головою Конституційного суду України Станіславом Шевчуком.

Крім того, вони з’ясували, що Богдан, який здійснював юридичний супровід кампанії команди кандидата в президенти Володимира Зеленського, щонайменше п’ять разів, починаючи із січня 2019 року, літав з Києва до Ізраїлю, де на той час мешкав олігарх Ігор Коломойський.

17/09/2019
by MediaExpert
0 comments

Журналіст Радіо Свобода відмовився від участі в раді медійників, створеній при Зеленському

Журналіст Радіо Свобода Михайло Ткач (програма розслідувань «Схеми») відмовляється від участі в Раді з питань свободи слова і захисту журналістів при президентові, склад якої оголосили 16 вересня. У цю раду Ткача обрали без його відома.

«Я відмовляюсь від участі в раді, куди мене обрано без мого відома. Все йде до того, що це буде чергова бюрократична надбудова. Декларація без намірів. Те, як цю раду було створено, не дає підстав вважати, що від неї буде користь», – написав Ткач у фейсбуці 17 вересня.

 

Як повідомляє «Детектор медіа», 16 вересня була створена Рада з питань свободи слова при президенті, до якої обрали представників медіа, громадських організацій, Національної спілки журналістів, Незалежної медіапрофспілки й Офісу президента Володимира Зеленського (всього 15 осіб).

Не всі з обраних до складу ради і зареєстрованих для участі в зборах були присутні на засіданні. Зокрема, журналістка видання «Новое время» Христина Бердинських написала у фейсбуці, що вона «проти будь-яких рад журналістів із владою».

«ЗМІ і влада – не вороги, і не друзі. У кожного своя задача, і не потрібно їх зливати в єдине ціле», – додала вона.

Журналіст «Української правди» Роман Кравець також написав, що його не було на засіданні. «Не пішов, бо «Українська правда» не бере у цьому участі», – написав він у фейсбуці.

В Офісі президента повідомили, що замість Михайла Ткача і Данила Яневського, які відмовилися брати участь у роботі ради, до неї «буде запрошено тих, хто посів наступні місця за результатами рейтингового голосування». В ОП також додали, що обраний склад ради є тимчасовим.

Склад Ради з питань свободи слова та захисту журналістів при президентові має затвердити своїм указом голова держави. 

У липні заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що ОП ініціює створення Ради з питань свободи слова при президентові.

Як йшлося у звіті, оприлюдненому у червні правозахисниками Freedom House, журналісти в Україні продовжують перебувати під загрозою насилля і залякування. Інститут масової інформації зафіксував у 2018 році в Україні 235 випадків порушень свободи слова.

17/09/2019
by MediaExpert
0 comments

На нараді ОБСЄ у Варшаві нагадали про переслідування журналістів у Криму і на Донбасі

На нараді ОБСЄ з огляду імплементації зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі, що проходить у Варшаві, голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко висловив солідарність із переслідуваними Росією українськими і кримськотатарськими журналістами і закликав до припинення цих переслідувань. Зокрема, голова НСЖУ нагадав про кримського журналіста, автора проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії Миколу Семену.

«У Криму російська влада переслідує кримськотатарських громадських журналістів. А наш колега – авторитетний кримський журналіст Микола Семена в свої 70 років отримав судову заборону на професію. Ми закликаємо припинити ці переслідування», – сказав Томіленко.

Окремо Томіленко згадав автора Радіо Свобода Станіслава Асєєва, який уже два роки перебуває в полоні угруповання «ДНР».

«Ми висловлюємо солідарність зі Станіславом Асєєвим, який два роки перебуває в полоні. 30 вересня йому буде 30 років. І ми закликаємо спільними зусиллями звільнити нашого колегу», – підкреслив Томіленко.

Представниця Кримської правозахисної групи Ірина Сєдова, зі свого боку, розповіла про блокування незалежних українських медіа в анексованому Криму.

Щорічна нарада у Варшаві стартувала 16 вересня і триватиме до 27 вересня.

Як повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, у нараді ОБСЄ зареєстрували учасників з анексованого Криму, які представлятимуть російську владу та організації півострова.

 

 

 

 

10/09/2019
by MediaExpert
0 comments

Посол США згадав про Семену, Асєєва й Галазюка на 65-річчі Української редакції Радіо Свобода

Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор згадав про переслідуваних російською владою та підтримуваними нею бойовиками авторів Радіо Свобода Миколу Семену, Станіслава Асєєва та Олега Галазюка.

«Коли мова зайшла за героїв нашого часу… Є троє ваших колег Микола Семена, Станіслав Асєєв і Олег Галазюк. Вони, на жаль, не тут, бо вони перебувають у несвободі», – сказав Тейлор в Американському домі в Києві, де 10 вересня презентують фільм «Підірвати свободу», створений до 65-річчя Української редакції Радіо Свобода.

Він заявив, що «журналісти ведуть бій кожного дня».

Головний редактор та виконувачка обов’язків президента Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода Дейзі Сінделар наголосила, що упродовж 65 років українська редакція намагається передавати українському народу найбільш чесну інформацію.

«Незмінним всі ці 65 років залишається те, що ми намагаємося дотримуватися стандартів, намагаємося бути чесними і доносити українському народу найбільш чесну інформацію», – розповіла Сінделар.

 

22 вересня 2017 року в Сімферополі підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд засудив Миколу Семену до двох із половиною років умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною займатися публічною діяльністю. У грудні того ж року підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму частково пом’якшив вирок Семені в частині додаткового покарання, скоротивши термін заборони публічної діяльності до двох років.
Автор колонок для проєкту Радіо Свобода Донбас.Реалії Станіслав Асєєв перебуває в ув’язненні підконтрольного Росії угруповання «ДНР», за різними даними, з травня або червня 2017 року. Спершу він просто зник, два тижні про нього нічого не було відомо. Пізніше угруповання «ДНР» визнало його затримання й звинуватило у шпигунстві на користь України.
З серпня 2017 року полоні угруповання «ДНР» перебуває донецький блогер, автор колонок для Радіо Свобода Олег Галазюк. Станом на травень, було невідомо, у чому його звинувачують бойовики. 

06/09/2019
by MediaExpert
0 comments

У серпні ІМІ зафіксував 29 випадків порушень свободи слова: побиття, кібератаки, погрози

Проект «Барометр свободи слова» Інституту масової інформації зафіксував 29 випадків порушень прав журналістів у серпні

Із них 17 стосуються побиття співробітників медіа. Зокрема, такі випадки зафіксували на Донеччині, Харківщині, у Чернігові та Вінниці.

«Серйозної кібератаки на ефірний сервер зазнала Чорноморська ТРК. Співробітники СБУ встановили, що кібератака була спрямована на блокування і виведення з ладу всіх ключових елементів управління ефіром, резервного копіювання та запасних інструментів. Зловмисники через шкідливе програмне забезпечення отримали контроль над серверним обладнанням телерадіокомпанії і вивели систему з ладу.Також кібератаки зазнали два видання – «Новое время» і Depo.ua. Хакери зламали їхні сайти та розмістили недостовірну інформацію щодо Збройних сил України», – мовиться у повідомленні на сайті організації.

Як констатують експерти проекту, кількість побиттів і кібератак зросла удвічі, порівняно з попереднім місяцем.

Також ІМІ зафіксував цього місяця по три випадки погроз та обмеження доступу до публічної інформації, два випадки непрямого тиску, по одному випадку обшуку та цензури.

Як повідомляється, від початку року, за даними моніторингу, в Україні сталися один випадок убивства співробітника медіа, 73 випадки перешкоджання, 25 випадків погроз, 16 випадків побиття, 12 випадків кібератак та шість випадків цензури.

05/09/2019
by MediaExpert
0 comments

На відкритті «Донбас медіафоруму 2019» аплодували полоненим Асєєву і Галазюку

На відкритті «Донбас медіафоруму 2019» журналістів і нову владу закликали далі докладати зусиль для звільнення полонених журналістів Станіслава Асєєва й Олега Галазюка, яких утримують російські гібридні сили в тюрмах Донецька.

За словами голови правління громадської організації «Донецький інститут інформації» Олексія Мацуки, донесення інформації з ОРДЛО було і є викликом, оскільки працювати через переслідування там практично неможливо.

«Станіслав Асєєв та Олег Галазюк зараз платять своєю свободою за можливість вільно висловлюватися у тих районах, де немає українського уряду. Розкриття реальних фактів з окупації сьогодні є справжнім героїзмом. Ми не припиняємо ні на день наші зусилля зі звільнення наших донецьких та луганських колег і друзів із тюрем і полону «ЛДНР», – зазначив Мацука.

Журналісти аплодували ув’язненим.

З серпня 2017 року полоні угруповання «ДНР» перебуває донецький блогер, автор колонок для Радіо Свобода Олег Галазюк. Колеги тривалий час не відкривали його особистість: була надія, що так переговори про обмін йтимуть ефективніше. Але повернути Олега Галазюка на підконтрольну Україні територію досі не вдалося, до нього не допускають представників міжнародних організацій.

 

Станіслав Асєєв перебуває в ув’язненні підконтрольного Росії угруповання «ДНР», за різними даними, з травня або червня 2017 року. Спершу він просто зник, два тижні про нього нічого не було відомо. Пізніше угруповання «ДНР» визнало його затримання й звинуватило у шпигунстві на користь України.

17 серпня 2018 року телеканал «Россия 24» показав програму, в якій полонений журналіст Станіслав Асєєв нібито підтверджує, що працював на українську розвідку. Це було вперше, коли бойовики показали Асєєва від моменту затримання. Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода вважає дуже сумнівним «зізнання» Асєєва в шпигунстві і вимагає його звільнення.

04/09/2019
by MediaExpert
0 comments

HOW TO SHOP IN THE UK AND SHIP WORLDWIDE – ULTIMATE GUIDE

HOW TO SHOP IN THE UK

We know that many of our customers (that’s you!) are pretty savvy when it comes to cheap online shopping. The fact they you use a parcel forwarding service for your UK online shopping means that you know the tricks of the trade – putting you one step ahead.

But being a savvy shopper doesn’t end there.

HOW TO SHOP IN THE UK AND SHIP WORLDWIDE – FORWARD2ME’S ULTIMATE GUIDE

To help you make the most of your UK online shopping experience, and to ensure you pay the best price, we’ve put together a guide to help you get the best out of your forward2me account.

Select from one of three warehouses

Forward2me’s parcel forwarding service has three warehouse options for customers to choose from – so you can pick the one that suits you best. As well as our original warehouse in the UK, we also have additional warehouses in Guernsey and Germany. Our Guernsey warehouse gives shoppers based internationally access to duty free prices, whilst our German warehouse opens up a whole world of shopping in mainland Europe. You can choose to use any of our warehouses for each individual order – so if you’re unsure, contact our team and we can advise of the cheapest and quickest option for your UK online shopping.

Take advantage of deals and savings!

The days of paying full price are long-gone and savvy shoppers will know that there is often a saving to be made and cheap online shopping to be done…

Sign up to voucher code sites.
Although they don’t always advertise them on their own websites, many retailers will have additional discounts available when voucher codes are applied. It is always worth checking for discount codes before you hit the ‘Pay Now’ button for an extra 10% or 20% off your order, or sign up to vouchercodes.co.uk for daily emails of the best deals around. Another way go about cheap online shopping is to sign up with cashback sites (topcashback.co.uk and quidco.com are just two). Although you don’t usually save on your shop at the point of payment, you’ll be awarded cashback in your account, which you can build up and turn into cash or vouchers.

Sign up for a Nectar Card.
Another good way to earn rewards as you shop is to sign up for a Nectar Card. A number of sites – including eBay – allow you to earn Nectar points on their site, so you can build up points which you can later turn into vouchers.

Join Amazon Prime.
If you buy a lot from a specific retailer, it might be worth signing up for membership or an annual delivery pass (if available). Amazon’s Prime membership is hugely popular – giving customers access to free, speedy delivery on Prime products and a whole host of other benefits. Forward2me’s customers can get FREE priority shipping on Prime products to your forward2me address in the UK. Other retailers including ASOS and New Look have annual delivery passes, so all UK deliveries will be included in one single price, meaning you’ll just have to pay for your ongoing parcel forwarding costs.

Sign up for points cards.
There are several UK retailers that have points cards and loyalty schemes. One of the best is the Boots Advantage Card – which gives you 4 points for every pound you spend. What’s more, if you buy baby products regularly or even need a large baby item (such as a pram, a car seat or a buggy), you can sign up to the Boots Parenting Club and receive 10 points per pound! Points make £’s!

Keep up with all the latest deals by visiting moneysavingexpert.com. This website is packed full of up to date information on cheap online shopping deals and sales to help you make access the best savings as you shop. You can even sign up to receive a weekly email – so you get shopping tips and tricks delivered straight to your inbox.

PAY WITH CONFIDENCE:
PayPal, VISA, MasterCard, Bitcoin

Range of payment options
forward2me has a wide range of safe and secure payment options. These include PayPal, credit cards, debit cards, bitcoin (BitPay) and bank transfer. Coming soon, we will also be offering payment via Blue Snap – giving customers the option to pay in theis own currency and therefore avoid currency exchange rate charges. Please note that not all options are available in all countries – if in doubt, please double check before you place your order.

Save time by letting us do the research
Our team like a deal as much as our customers do and we’re always on the lookout for sale bargains and discounts on the products our customers love. There are two ways you can keep track of all our information to access cheap online shopping…

Sign up to our emails (in ‘My Account’) for information about UK online shopping deals and up to the minute offers, sales and new releases.
Follow us on Twitter and like us on Facebook to see the latest deals and hot off the press releases.

Make the most of our services
Many customers will know about our basic parcel forwarding service, but did you know that we also have a range of other options, some of which could help you save on shipping costs? For example, if you’re using your forward2me account to place several orders within a week or two, our combine and reship service lets you receive all your items in one package rather having to pay for multiple separate shipments. We also offer large item shipping for bulky or heavy items. We also give customers the option to purchase Protect+ at the time you order your shipping service. Protect+ covers qualifying goods up to the value of £5,000 against loss or damage – giving you peace of mind.

WE SHIP WORLDWIDE WITH:
DHL, UPS, TNT, DPD, DSV

International Shipping Options
Over the years, forward2me has built up relationships with the world’s best international shipping companies, allowing us to bring the very best shipping options to our customers at the best prices. We work with DHL, UPS, TNT, dpd and DSV. Depending on where you’re located and how quickly you need your items, we’ll provide the best priced delivery options for you to choose from.

Enter our Competitions
We have 2 permanently running competitions that give customers the chance to save on future parcel forwarding costs.

1. Upload a video in response to our Feefo request (sent after your shipment has completed) and be in with the chance of winning 50% of your next shipment.

2. Guess the date & time of delivery of your shipment to within the hour & be in with a chance of winning £200 shipping credit. Rules here

More information here


Your advertisement on the SeLLines net

04/09/2019
by MediaExpert
0 comments

Регулярная публикация ваших рекламных статей сразу на 200 информационных сайтах

Предложение для предпринимателей, производителей, коммерсантов!

Рекламная сеть SeLLines объединяет более 200 сайтов разнообразной информационной тематики, которые ежедневно публикуют свежые, интересные и актуальные статьи. Среди них могут быть ваши рекламные сообщения, которые могут cодержать:

  • информацию о вашем новом продукте (продуктах) или акциях компании;
  • напоминание о ваших продуктах или услугах (анонсы, обзоры, статьи, в т.ч. видеоматериалы);
  • информацию для укрепление репутации компании и торговой марки;
  • информацию для увеличение узнаваемости торговой марки или бренда;
  • информацию для повышения лояльности и доверия к бренду;
  • информация вызывающая дополнительную стимуляцию целевой аудитории к совершению покупки.

наш email: sellines@i.ua

наш skype: isgnet


Больше информации на сайте SeLLines